מתלבטים האם לגור ביד אליהו? הכירו את סניף יוחננוף ביד אליהו, רק מחכה להציע לכם מכל טוב, ממש מתחת לבית

שכונת יד אליהו ממוקמת בחלק המזרחי של מרכז תל אביב ממזרח לנתיבי איילון. המיקום המעולה של השכונה והאפשרויות שהעתיד צופן לה הופכים את השכונה למאוד מבוקשת ומדוברת בקרב צעירים ואפילו אנשי נדל"ן. ניתן למצוא ביד אליהו את כל אבני היסוד שנדרשים לשכונה – חינוך, אופציות מגורים מגוונות, קהילתיות וכמובן, יוחננוף! הכירו את סניף יוחננוף ביד אליהו.

יוחננוף

רשת יוחננוף, בבעלות משפחת יוחננוף, מונה למעלה מ-25 סניפים בכל רחבי הארץ של סופרמרקטים גדולים מאוד. הרשת מציעה ללקוחותיה לרכוש מוצרים מכל רחבי הקשת החל ממוצרי צריכה כדוגמת סבונים וכלי רחצה ועד לירקות, פירות ובשר. מיקום של סניף יוחננוף במרכז עיר או שכונה מאפשר לתושבים באזור פלטפורמת קניות נגישה במחירים נוחים. כל זאת כמובן נכון גם עבור הסניף של יד אליהו.

יוחננוף יד אליהו

מיקום מרכזי

שכונת יד אליהו בפני עצמה ממוקמת במיקום אסטרטגי, מחוץ להמולה הרועשת והצפופה של תל אביב, אך ממש במרחק הליכה משם. הסניף של יוחננוף בשכונה ממוקם ברחוב יגאל אלון (מספר 57), אחד הרחובות הראשיים של השכונה אשר חוצה אותה מצפון לדרום. הליכה קצרה מהסניף מובילה ישירות לשכונת בצרון אשר נהנית גם כן מהמיקום של הסניף.

למה להגיע לסניף יוחננוף ביד אליהו?

במחשבה ראשונה, הגעה לסניף יוחננוף ביד אליהו היא לצורך קניות שגרתיות בסופר – ירקות, קוטג' וחלב. בפועל, הסניף מציע חווית קנייה הרבה יותר רחבה מהקניות השגרתיות שניתן לבצע בכל מכולת. בין היתר תוכלו למצוא בסניף ביד אליהו מעדניית גבינות, קצבייה ומאפייה משובחת לצד מחלקת דגים עשירה, מחלקת משקאות ומחלקת פארם וניקיון. בהתאם לכל אלו תוכלו להרכיב ארוחת גורמה של ממש מסיבוב קצר בסניף.

זמני פתיחה וסגירה

חברת יוחננוף שומרת כשרות ועל כן הסניף לא פתוח לקהל הרחב בשבת. במהלך ימי החול הסניף נפתח ב-8 בבוקר ונסגר בשעה משתנה. בימי ראשון עד שלישי נסגר ב-22:00 ואילו בימי רביעי וחמישי נסגר ב23:00 (לקראת סוף השבוע שעות ארוכות יותר). בימי שישי הסניף נפתח ב-7:00 ונסגר כתלות בכניסת שבת ובשעון חורף וקיץ – 13:30 בחורף או 15:00 בקיץ. בימי שבת הוא כאמור, סגור.

מעבר למיקום המרכזי והנוח עבור תושבי שכונת יד אליהו אך גם עבור שכונות סמוכות נוספות, סניף יוחננוף ביד אליהו מזמין את הלקוחות לחוויית קנייה איכותית בתוך סופר ענק. עם מגוון רחב של מחלקות כדוגמת מחלקת משקאות, דגים, בשר ואפילו מאפייה, בטוח שלא תישארו רעבים או עם סעיף ברשימת קניות שלא מצאתם. הסניף ממוקם בכתובת יגאל אלון 57 במיקם מרכזי בשכונת יד אליהו ומאפשר לכל תושבי הסביבה גישה איכותית לקניות.

יוחננוף יד אליהו
יוחננוף יד אליהו

נושאים נוספים שיכולים לעניין אותך

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן